FőkategóriákRyobi RBP18150-0 akkus polírozó (akku és töltő nélkül)
Ryobi RBP18150-0 akkus polírozó (akku és töltő nélkül)
18 V, Ø150 mm, 3000-4600 rezgés/perc
Akkumulátor és töltő nélkül szállítva!
Rezgőkör átmérője: 10 mm